#Najnowsze

Who Kitchen Norwich? Otwiera się w Norwich’s Bowling Alley

Who Kitchen Norwich? Otwiera się w Norwich's Bowling Alley

Jeśli szukasz pysznego jedzenia i wyjątkowych zakupów, to sprawdź Who Kitchen Norwich, najnowszy sklep spożywczy w Norwich. W sklepie znajdują się food trucki takie jak Shear’s, a także bardziej lokalne potrawy od takich jak Roz Shear. Właściciele, Andy Swain i Gordon Robertson, są pasjonatami dobrego jedzenia i pasjonatami Norwich. Jedzenie jest przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy i serwowane z naciskiem na lokalne produkty.

Shear’s food truck

Shear’s food truck ma nowy dom w kręgielni w Norwich. Food truck będzie działał w cieplejszych miesiącach, a zimą skupi się na obsłudze społeczności kręgielni. Wielu stałych klientów powiedziało, że są zadowoleni z nowej lokalizacji i cieszą się, że widzą food trucka w fizycznej lokalizacji. Firma zyskała już lojalnych zwolenników na food trucku. Food truck jest teraz otwarty dla biznesu w soboty i niedziele.

Mieszkanka Norwich, Sharon Daniels, powiedziała, że kawa z Off the Griddle jest dobra i że cieszy się na jedzenie za każdym razem, gdy gra w kręgle. Jeannie Shear, która otworzyła food truck w Norwich Bowling & Entertainment Center, wciąż przyzwyczaja się do przestrzeni, ale mówi, że jest zadowolona z dotychczasowych wyników. Stabilna temperatura w restauracji jest mile widzianą zmianą w stosunku do nieprzewidywalnej temperatury w food trucku.

Off the Griddle

Food truck ze Sterling, CT otworzył nową lokalizację w Norwich’s Bowling Alley. W nowej lokalizacji znajdą się dania z kurczaka, burgery, frytki i grillowany ser. Food truck pozostanie również mobilny, ale jego właściciel planuje w przyszłości rozbudować go do stałej restauracji. Do tego czasu food truck będzie nadal integralną częścią społeczności. Off the Griddle at Who Kitchen Norwich to jednak coś więcej niż tylko food truck.

Gordon Robertson & Andy Swain

Who Kitchen Norwich to lokalny telewizyjny program kulinarny z siedzibą w Norwich. Pierwotnie program był kręcony w piwnicy domu naprzeciwko księgarni z używanymi książkami. Drzwi wejściowe były otwarte, ale zasilanie pochodziło z licznika 50p, który od czasu do czasu pakował się w połowie ujęcia. Po wielu latach kręcenia w różnych miejscach w Norwich, program pojawił się niedawno jako pełnowymiarowy program telewizyjny.

Roz Shear

Off the Griddle, food truck z opcjami wegańskimi, otwiera się w kręgielni w Norwich 6 sierpnia. Restauracja rozpoczęła działalność jako food truck, a właścicielka pracowała na stoisku z hot dogami, kiedy była młodsza. Teraz planuje otworzyć pełnoprawną restaurację. Podczas gdy food truck będzie głównym celem działalności, Shear ma również nadzieję na zapewnienie innych opcji dla graczy w kręgle.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *