#Najpopularniejsze

Jak prawidłowo dbać o kuchenkę na drewno Kitchen Queen

Jak prawidłowo dbać o kuchenkę na drewno Kitchen Queen

Przy odpowiedniej pielęgnacji kuchenka na drewno Kitchen Queen może przetrwać całe życie. Kuchenka ta posiada wiele cech, których nie posiadają inne modele w tym przedziale cenowym. Estetyczne opcje są kolejnym plusem, z 14 kolorami do wyboru. Ten zakres pochodzi z atrakcyjnym projektem pieca na drewno, który będzie komplementem każdego pokoju. Jest też objęty dożywotnią gwarancją. Jeśli zdecydujesz się na zakup kuchenki na drewno Kitchen Queen, ważne jest, aby poświęcić czas na naukę, jak prawidłowo o nią dbać.

Elmira Fireview

Kuchenka na drewno Kitchen Queen Elmira Fireview została wykonana w 1854 roku przez społeczność Amiszów – informacja ta jest rezultatem pracy specjalistów strony weterynarz-wloszczowa.pl. Posiada palenisko, które może trwać 16 godzin i porcelanowy piekarnik, który jest wystarczająco duży dla większości potrzeb kucharzy. Kuchenka posiada również dużą płytę grzewczą i wyczystkę skierowaną do przodu. Kuchenkę można również wykorzystać do podgrzewania wody. Jego płomienie tańczą i są pięknym widokiem.

Piekarnik Fireview mieści 3 stopy sześcienne jedzenia, wystarczająco dużo, aby pomieścić indyka na Święto Dziękczynienia. To sprawia, że jest to idealny wybór dla dużych posiłków. Dodatkowo wyposażony jest w opcjonalne boczne palniki gazowe, które wytwarzają 11 000 BTU. Jest to jedna z najlepszych opcji na rynku dla dużych posiłków. Jeśli chcesz mieć bardziej wydajny piekarnik, możesz dodać opcjonalne boczne palniki, aby zwiększyć jego rozmiar.

Cuisiniere

Cuisiniere for kitchen queen wood cookstove posiada dwie dziesięciocalowe zdejmowane pokrywy i duże palenisko dla wszystkich Twoich potrzeb kulinarnych. Piec ten posiada również opcjonalną półkę porcelanową z wysokim oparciem oraz szafkę grzewczą dla dodatkowej wygody. Wykonany z grubej stali, jest szczelny, posiada popielnik i dożywotnią gwarancję. Aby ułatwić czyszczenie, można użyć popielniczek i szczotki, aby utrzymać piec w czystości i połysku.

Produkty Kitchen Queen to jedne z najpopularniejszych piecyków na drewno dostępnych w Ontario, a ich cechy sprawiają, że są świetną inwestycją w Twojej kuchni. Kuchenki te wykorzystują naturalną konwekcję ciepła do gotowania potraw i ogrzewania domu podczas gotowania. Będziesz cieszyć się gotowaniem na tym piecu i zaoszczędzisz pieniądze na rachunkach za media. Oprócz pięknego porcelanowego piekarnika, Kitchen Queen 480 posiada również opcjonalny 24-galonowy zbiornik wody. Podłącza się go do wężownicy wodnej, która jest zainstalowana w palenisku. Woda podgrzewana jest przez system syfonowy, a Kitchen Queen może również podgrzewać wodę z dużego zbiornika na ciepłą wodę.

Ashland Cook Stove

Ashland wood cook stove to klasyczny, prosty piec na drewno, który doskonale pasuje do kuchni w stylu country lub farmhouse. Posiadają one porcelanowe wykończenie, zbiornik ze stali nierdzewnej, opcjonalne nadbrzeże do zastosowań z gorącą wodą oraz łatwy w obsłudze termostat górny. Ceny zaczynają się około $2,400 za podstawowy model. Należy pamiętać, że gotowanie na staromodnym piecu na drewno zajmuje więcej czasu niż na nowoczesnych piecach elektrycznych lub gazowych. Aby zmaksymalizować jego wydajność, należy nauczyć się, jak prawidłowo korzystać z pieca na drewno.

Jedną z najlepszych cech Ashland Deluxe jest jego ponadwymiarowe palenisko, które jest jednym z największych wśród wszystkich pieców na drewno. Większe pole spalania jest największe spośród wszystkich dostępnych obecnie pieców na drewno i wykorzystuje naturalną konwekcję do utrzymania ciepła potraw. Ogranicza to gromadzenie się kreozotu i pomaga zapobiegać pożarom w piecu. Niezależnie od wielkości komory spalania, piec ten jest w stanie przygotować wiele różnych potraw, w tym także wypieki.

Bakers Choice

Kuchenka na drewno Bakers Choice kitchen queen to świetna opcja dla małych domów, które chcą cieszyć się ciepłem pieca na drewno. Posiada duże palenisko, które ma 18 1/2 cala długości, 11 cali szerokości i 14 cali głębokości, a także wbudowany zbiornik wody. Piekarnik jest również duży i można łatwo kontrolować temperaturę. Piekarnik jest również wyposażony we wbudowany termometr.

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swojego mienia, możesz być spokojny wiedząc, że kuchenka na drewno Bakers Choice kitchen queen posiada certyfikat UL i spełnia normy bezpieczeństwa. Jej emaliowany porcelanowy wysoki tył i malowana zewnętrzna strona to świetne cechy chroniące przed zadrapaniami i wgnieceniami. Jego odporna na ciepło powłoka pomoże utrzymać go w świetnym stanie przez wiele lat. Wnętrze posiada duże drzwiczki ułatwiające czyszczenie. Wyjmowany, nadający się do mycia zbiornik na wodę ułatwia czyszczenie.

Esse Ironheart

Kuchenka na drewno Esse Ironheart to w równej mierze kuchenka i piec. Firma świętuje 150 lat w branży kulinarnej tworząc ten nowy piec, który łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów. Może być używany do pieczenia rodzinnych uczt w piekarniku lub gotowania pełnej pieczeni w jego górnej części. Posiada certyfikaty UL 1482 i ULC S627 i jest dostarczany z częściami zamiennymi, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto chce przyrządzać pyszne posiłki.

Ta kuchenka ma piękne grafitowe wykończenie powierzchni do gotowania i dwie osłony z satynowanej stali na płytach grzewczych. Posiada również szklane drzwi, które pozwalają zobaczyć płomienie i stworzyć przytulną atmosferę kominka. Pojemność dwóch polan 500 mm i wentylowany wyciąg sprawiają, że jest to świetny wybór dla tych, którzy chcą mieć piec, który wygląda tak elegancko, jak się czuje. Możesz wybrać popielnik z pamiątkowym odlewem drzwi i cieszyć się autentycznym gotowaniem na odległość każdego dnia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *