#Ciekawostki

How Many Kitchen Princess Books Are There There?

How Many Kitchen Princess Books Are There There?

Seria Kitchen Princess to manga shojo o tematyce kulinarnej. Pierwotnie została wydana przez Del Rey Manga, ale po ich rozwiązaniu, Kondansha ponownie wydała serię. Drugi tom, Kitchen Princess: The Search for the Angel Cake, został wydany w 2013 roku. Skupia się on na głównej bohaterce Najice i jej dążeniu do znalezienia anielskiego ciasta. Manga jest dostępna w kilku różnych formatach, w tym e-czytnik i manga.

dziesięć tomów

Jeśli jesteś fanem mangi, pokochasz dziesięć tomów Kitchen Princess. Znajdziesz w nich urocze postacie, emocjonującą historię i mnóstwo pysznych potraw. Te dziesięć tomów Kitchen Princess są warte ceny wstępu. W sumie jest 47 rozdziałów, ale nie znajdziesz się zmęczony czytaniem ich. A jeśli szukasz zabawnego sposobu na spędzenie wieczoru, nie możesz zrobić wiele lepiej niż te dziesięć tomów.

W serii mangowej występuje bohaterka shojo o imieniu Najika Kazami. Szuka ona „księcia flan”, który uratował ją przed utonięciem, gdy była dzieckiem. Ma nadzieję, że znajdzie go, który może przynieść jej szczęście po śmierci rodziców. Seria została po raz pierwszy opublikowana przez japońskie wydawnictwo Kodansha w 2004 roku, a obecnie jest dostępna w dziesięciu tomach. Dziesiąty tom zawiera przepis na każdy rozdział.

Wersja na e-czytnik

Wersja na e-czytnik serii Kitchen Princess jest bardzo łatwa w czytaniu i zawiera wiele informacji. Autorka, Patricia Stokes, wyjaśnia koncepcję Kuchennej Księżniczki w łatwym do zrozumienia języku. Jest również bardzo przenośny i może być czytany na smartfonach w dowolnym miejscu. Można ją kupić na oficjalnej stronie Kuchennej Księżniczki. Jest to świetna lektura dla wszystkich grup wiekowych, zwłaszcza dzieci.

Akcja serii rozgrywa się we współczesnej Japonii i śledzi przygody młodej dziewczyny o imieniu Najika Kazami, gdy próbuje odnaleźć „księcia flan”, chłopca, który uratował ją, gdy była dzieckiem i przyniósł jej szczęście po śmierci rodziców. Seria została pierwotnie opublikowana w magazynie mangowym Nakayoshi, a następnie skompilowana w dziesięć oprawionych tomów przez Kodansha. Zawiera przepisy kulinarne do każdego rozdziału. Seria mangi otrzymała wiele pochwał i stała się popularna w świecie literatury dziecięcej.

Wersja mangi

Manga The Kitchen Princess to zabawna seria, która jest świetna dla młodych czytelników i starszych fanów, którzy chcą spróbować mangi. Seria została ponownie wydana w 4 tomach omnibus. Wydano również light novel, która rozgrywa się podczas głównej serii. Chociaż powieść ma kilka błędów, dodaje również nowe szczegóły i postacie. Warto przeczytać, jeśli nie jesteś wielkim fanem fluffy mangi. Nie będziecie żałować, że odebraliście tę serię.

The Kitchen Princess manga śledzi scrappy sierota nazwie Najika jak szuka „Flan Prince”, który uratował ją od utonięcia, gdy była młoda i przyniósł jej szczęście po śmierci rodziców. Manga została wydana przez Kodansha i została zilustrowana przez Natsumi Ando. Oryginalna manga została opublikowana w 2004 roku. W 2008 roku ukazał się sequel. Ta manga to świetna lektura, a postacie i historia są na tyle unikalne, że warto poświęcić jej czas.

Wersja online

Seria The Kitchen Princess to japońska seria mangowa skierowana do młodych dziewcząt, która śledzi przygody Najiki Kazami, gdy szuka ona swojego „flanowego księcia”. Książę uratował Najikę w dzieciństwie przed utonięciem i dał jej szczęście, za którym tęskniła po śmierci rodziców. Opublikowana przez Kodansha w 2008 roku, pierwsza książka w serii zawiera dziesięć oprawionych tomów i zawiera przepisy dla każdego rozdziału. Seria ta była pierwszą publikacją Ando poza Japonią.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *